Kategori arşivi: Simülasyon Oyunları indir

Simülasyon tarzında piyasaya sürülen bütün oyunların demo versiyonunu sitemizin simülasyon oyunları indir kategorisinde sizler için paylaşacağım.

World of Warplanes Demo Oyunu

World of Warplanes Demo OyunuSimulasyon oyunları dendiği zaman oyun severleri mutlu eden bir oyun türü akla gelmektedir, sizleri mutlu etmek için güzel bir oyunu World of Warplanes Demo Oyunu konusu içerisinde sizlerle paylaşıyoruz. Oyunumuz bir uçak simülasyonu oyunudur.

Uçak simülasyonu dendiği zaman akla ilk gelen oyun microsoft flight simulator oyunu geliyor geneldi. Ancak yeni çıkan oyunlar bu işin rengini bayağı değiştirecek gibi görülüyor. Gökyüzünde savaş seven insanlar için hazırlanan bu oyun oynanış açısından kaliteli bir yapımdır. Sizleri arcade tarzında bir oyun ile baş başa bırakacağız. Oyunumuzda bir çok uçak modeli bulunmaktadır, dilediğiniz uçağı seçerek oyunda savaşabilir ve uçak sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz, World of Warplanes Demo Oyunu butonuna basın ve oyunu indirin.

World of Warplanes Demo Oyunu

LKW Raser 2 Demo Oyun İndir

LKW Raser 2Simülasyon oyun sever arkadaşlarımız için harika bir oyun paylaşıyoruz. Tır ve kamyon kullanmayı seven arkadaşlarımız var ise hemen LKW Raser 2 Demo Oyun İndir konu başlığına tıklayarak bu oyunumuz sitemizden rahatlıkla indirebilirler. Küçük oyunlar indir ekibi olarak hazırladığımız bu oyunumuz gibi daha birçok simülasyon oyun kategorisindeki oyun paylaşımlarımız devam edecektir.

Nakliyatçılık yapacağınız bu oyunumuzda işiniz o kadar da kolay olmayacaktır. Dar yollarda yapacağınız bu taşımacılık işinde kar ve yağmur faktörleri işinizi daha da zor hale sokacaktır. Oyunumuzda bulunan kamyonların boyutları kullanım yerlerine göre değişiklik göstermektedir. Tır simülasyon oyunlarına hiç benzemeyen bu oyunda kamyonlarla yarışmak çok heyecanlı ve oldukça fazla adrenalin dolu olduğunu söyleyebiliriz. Simülasyon oyunları günümüzde en çok güncellik gösteren oyun kategorisinde ilk sırada gelmektedir. Oyunumuz oyun severlerini bam başka bir maceraya atılmasına sebep olacaktır. Oyunumuzda nakliyatçılık görevini üstleneceksiniz fakat oyunda görevlerinizi sizin seçme gibi bir imkanınızda bulunmaktadır. Oyunda yarışmak sandığınız kadar kolay değil özellikle şehir içi bölgelerin yarış güzergah üzeriyle aynı olması işinizi bir hayli zorlaştıracaktır. Bu oyunu biraz daha zora sokan bir özellik ise oyunda trafik polislerinin eline düşmemeye çalışacaksınız ama bu biraz değil bir hayli zor olduğunu söyleyebiliriz bunun nedeni sonuçta kocaman bir kamyonla yarış yapacak ve çok eğleneceksiniz. Kamyonunuzla yarış halinde seyrederken çevrenizde bulunan araçlara çarpabilirsiniz bu çarpmalar sizlere belli bir puan da getirecektir fakat bu çarpmalar sonucunda hızınız azalacaktır.

Bu kazalara özellikle polislerin olmadığı bölgeler de gerçekleştirin ama yine de dikkat edin polisler aniden karşınıza çıkabilir bunun nedeni ise her yere radar koymuş hemen, hemen bütün bölgeler de radar kurulu olduğunu söyleyelim ve polisler peşinize yaptığınız en küçük hatanızda size ceza kesmek için kamyonunu durdurmaya çalışacaktır fakat durmayınca apansız bir polis kovalamacasını da bu oyunda yaşayabilirsiniz. Oyunumuzun 2.serisi olan bu oyunda ilk oyunla karşılaştırdığımızda ilk oyunda bulunan bir çok eksiklik düzeltilmiş bulunmaktadır. Oyun ile aktaracaklarım bu kadar arkadaşlar hepinize başarılar dedikten sonra oyunu indirmek isteyen arkadaşlarımız LKW Raser 2 Demo Oyun İndir butonuna tıklayarak oyunu indirebilirler.

LKW Raser 2 Demo Oyun İndir Oyun Resimleri

LKW Raser 21

LKW Raser 23

LKW Raser 1212

LKW Raser 2 Demo Oyun İndir Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7
İşlemci : Pentium 4 3.0 ve Üzeri
Ram : 512 Mb
Gereken Hard Disk Alanı :210 Mb
Ses Kartı : DirectX uyumlu
Video kartı : 128 Mb
DirectX : 9 veya Üzeri
Klavye ve mouse

Demo Oyun Linki

LKW Raser 2 Demo Oyun İndir

Dead Reefs Demo Oyun

Dead Reefs Demo OyunMacera oyunsever arkadaşlarımız için harika bir oyun paylaşıyoruz. 18. yüzyıla gitmeye ne dersiniz? Evet diyorsanız o zaman hemen Dead Reefs Demo Oyun konu başlığımıza tıklayın ve bu macera dolu oyunu hemen indirin. Bu oyunda nefesinizi kesen maceralar ile karşılaşacaksınız oyununda sizleri çok heyecanlı ve oldukça uzun bir yola çıkmanız bekleniyor.

Dead Reefs oyunun demo versiyonu ile sizlerle paylaşacağımızı söyledikten sonra oyunumuzdan biraz bahsedecek olursak, oyunumuz geçmiş tarihi harika şekilde ele almış muhteşem bir macera oyunudur. Oyunumuzun hikayesine göre İngiliz adasında kimsenin bir türlü çözmeyi başaramadığı ve nedenini anlamadığı gizemli bir cinayet işlenir. Cinayetin işlendiği yer ise perili olarak bilinen korkunç bir evdir. Bu korkunç ögelere papuç bırakmadan tüm cesaretinizi toplayarak kanıtları toplamalı ve katili bulmanız gerekmektedir. Oyunumuzu diğer oyunlardan ayıran en öenmli özelliğinden biriside, oyunun geniş çaplı bir senaryosu olmasıdır bu oyunu oynarken sıkılmak kelimesi aklınızın ucundan geçmesin aksine oyunumuz size zaman kavramını unutturacak düzeyde bir oyundur. Strateji oyun sever arkadaşlarımızın da beğeneceği bu oyunu kaçırmamanız gerektiğini düşünüyorum ve sistemimizin altında paylaşıyorum.

Bu macera oyununun sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız hemen Dead Reefs Demo Oyun indir butonuna tıklasınlar. İyi Oyunlar…

Dead Reefs Demo Oyun Resimleri

Dead Reefs Demo Oyun1

Dead Reefs Demo Oyun3

Dead Reefs Demo Oyun2

Dead Reefs Demo Oyun Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 2000/ XP/ Vista/ 7™
İşlemci: AMD® 1800+ (1.5 Ghz) / Intel® 1.8 Ghz
RAM: 512 MB
Ekran Kartı: nVidia® GeForce® 5200fx / ATI® Radeon® 9200
HDD: 860 MB

Demo Oyun Linki

Dead Reefs Demo Oyun İndir

Tricky Truck Demo Oyun

Tricky Truck Demo OyunTır oyunu oynamayı seven arkadaşlarımız için mükemmel bir deneyim fırsatı sunuyoruz. Bu deneyimi yaşamak isteye arkadaşlarımız varsa hemen, Tricky Truck Demo Oyun konu başlığımıza tıklasınlar ve eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır olsunlar. Küçük oyunlar indir ekibi olarak bu gibi tır sürme oyunları paylaşımımız devam edecektir.

Tricky Truck Demo Oyunumuz tır sürme oyununu seven arkadaşlarımız için hazırlanmış, çok kaliteli görsel özelliklere sahip bir simülasyon oyunudur. Oyunumuzda gerçekten eğlenceli dakikalar geçireceksiniz oyun içerisinde bulunan özelliklerin fazla ve bir o kadar da kaliteli olması oyunun avantajlarından biridir. Bu sayede oyun kullanıcıları oyuna daha fazla zaman harcıycak ve oyunun bir bağımlısı olacaktır. Oyunumuzu oynarken direksiyon hakimiyetinizin iyi olması lazım aksi takdirde hakimiyeti kaybederseniz tır devrilebilir bu aşamada biraz dikkatli olmanız gerekmektedir. Oyunumuzda uzun araç sürücülüğü yapacaksınız. Bu eğlenceli simülasyon oyunumuzda kendi şöförlüğünüzü sınıyabilirsiniz. Zaman kaybetmeden bu eğlenceli simülasyon oyununu hemen indirin.

Bu eğlenceli oyunu indirmek için yapmanız gereken işlem, Tricky Truck Demo Oyun indir butonuna tıklamak olacaktır.

Tricky Truck Demo Oyun Resimleri

Tricky Truck Demo Oyun3

Tricky Truck Demo Oyun2

Tricky Truck Demo Oyun1

Tricky Truck Demo Oyun Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7
İşlemci : Pentium 4 3.0 veya AMD Athlon 2.5Ghz
Ram : 128 Mb
Gereken Hard Disk Alanı : 50 Mb
Ses Kartı : DirectX uyumlu
Video kartı : 64 Mb
DirectX : 9 veya üstü
Klavye ve mouse

Demo Oyun Linki

Tricky Truck Demo Oyun indir

Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndir

Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndirTarla simülasyon oyunları çok küçük yapımları ile başladı fakat öyle bir kullanıcı sayısına ulaştı ki gün geçtikçe yeni bir tarla simülasyon oyunları piyasaya sürülüyor. Biz de siz değerli kullanıcılarımızı bu durumdan mahrum etmemek için Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndir konu başlığımızı açmış bulunuyoruz. Küçük oyunlar indir ekibi olarak simülasyon oyunları paylaşımımız devam edecektir.

Agrar Simulator 2012 oyunu ile kendi çiftliğinizi yapıp yönetecek tarla da kullanacağınız tırları sürme imkanı bulacaksınız. 2012 yılının başında çıkan bu oyunumuz ile eşsiz bir tarla deneyimi yaşama fırsatı bulacaksınız. Birkaç yıldır sürekli olarak kendini yenileyen son derece kaliteli bir yapım olan Agrar Simulator oyunumuz en son versiyonu Agrar Simulator 2012 ile sizleri kendine hayran bırakacak… Tabiatın en güzel alanlarında sizler çiftlik işlerini yapma fırsatı bulacaksınız. Fendt, Challenger, Massey Ferguson ve Valtra ile ayrıntılı bir tarım simulasyonu deneyimi yaşatacak olan oyunumuz sizleri orjinal traktörler, biçerdöverler ve römorkları kullanmanızı sağlayacak. Bu araçlarla tarlanızı sürme, ekip biçme imkanı bulacaksınız.

Bu eşsiz tarla yönetim oyununu oynamak isterseniz hemen Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndir butonuna tıklayınız ve eğlenceli dakikalar yaşamaya başlayınız.

Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndir Oyun Resimleri

Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndir3

Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndir2

Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndir1

Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndir Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: 2 GHz (GGD)
Bellek: 1 GB RAM
HDD: 750 MB
DirectX 9 veya üstü
Çevre Birimleri: Klavye, fare
3D grafik kartı: GeForce 7000 serisi / ATI X1850 (256 MB VRAM en az) veya daha iyi, Shader Model 2.0 ve üstü destekleri kartlar

Demo Oyun Linki

Agrar Simulator 2012 Demo Oyun İndir

Railworks 3: Train Simulator 2012 Demo Oyun

Railworks 3 Train Simulator 2012 Demo OyunTren kullanmasını merak eden ya da tren kullanmasını seven arkadaşlarımız için harika bir oyun yüklüyoruz Railworks 3: Train Simulator 2012 Demo Oyun ile bu sorularınıza cevap bulabileceğiniz mükemmel bir oyun ile karşınızdayız. Küçük oyunlar indir ekibi tarafından hazırlanan bu oyunumuzu zaman geçirmeden indirebilirsiniz.

Tren kullanma simülasyonu olan bu kaliteli oyunumuzu oynarken gerçek hayatta makinistler ne gibi sorunlar yaşıyor bunların hepsini bulabileceğiniz bir oyun. Oyunumuz gerçek hayatla bire bir uyarlanmış olup sizlere tren sürme konusunda harika bir deneyim yaşatacaktır. Buhar, İngiltere, ABD ve Almanya gibi ülkelerde kullanılan, çarpıcı trenleri, gerçek tren yolları üzerinde kullanabileceksiniz. Dizel ve elektrikli tren modellerinin sürüş deneyimini sizlere yaşatabilecek tek oyundur. Bu oyunumuz ile farklı tren sürüş deneyimleri yaşamak isterseniz Railworks 3: Train Simulator 2012 Demo Oyun indir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Harika görsel ve ses efektleri olan bu oyunumuzu indirmekte acele ediniz. İyi Oyunlar…

Railworks 3: Train Simulator 2012 Demo Oyun Resimleri

Railworks 3 Train Simulator 2012 Demo Oyun1

Railworks 3 Train Simulator 2012 Demo Oyun2

Railworks 3 Train Simulator 2012 Demo Oyun3

Railworks 3: Train Simulator 2012 Demo Oyun Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista/ Windows 7
İşlemci: 2.8 GHz veya daha hızlı
Bellek: 2.0 GB RAM
Ekran Kartı: Pixel Shader 3.0 destekli 256 MB ekran kartı
DirectX: 9.0c
Sabit Disk: 6 GB boş disk alanı

Demo Oyun Linki

Railworks 3: Train Simulator 2012 Demo Oyun indir

Farming Simulator 2013 Demo Oyun

Farming Simulator 2013 Demo OyunYeni yıla girişimizle birlikte artık oyun piyasasında yeni oyunlarda boy göstermeye başladı. Farming Simulator 2013 Demo Oyunu ile simülatör oyun seven arkadaşlarımız konu başlığına tıklasın ve bu eğlenceli oyunu hemen indirsin. Siz değerli kullanıcılarımıza küçük oyunlar indir ekibi olarak en iyi traktör ve tarla araçları kullanma fırsatı sunuyoruz.

Farming Simulator oyunumuz her geçen sene üstüne koyan bir grafiğe sahip olduğunu 2013 yılında çıkartmış olduğu bu oyunuyla da ivmesini artırmış bulunmaktadır. Artık bu oyunumuzla birlikte daha kalite ses ve görseller görme imkanınız olucak oyunumuzun bir önceki sürümlerini incelediğimiz zaman oyunun grafiklerinde bir takım sıkıntılar olduğunu hemen hepimiz biliyoduk ama oyunumuzun bu serisinde oyun yapımcıları bu sıkıntıları göz önüne alarak daha iyi bir oyun piyasaya sürmüş gibi gözüküyor. Oyunumuzu hazırlayan  ekip tamamen görsellerin iyileştirilmesine ve daha gerçekçi bir deneyim yaşamanız için çalışmış. En son çıkan traktör ve ve diğer tarla araçlarını eklemeyi de unutmayan ekip sizleri yine büyük yeşil alanların gerçek sistemine davet ediyor. Oyunumuzda kendi tarlalarınızı ekip biçecek traktör kullanacaksınız.

Bu eğlenceli oyunu indirmekte acele edin oyunumuzu indirmek istiyorsanız hemen Farming Simulator 2013 Demo Oyun indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Farming Simulator 2013 Demo Oyun Resimleri

Farming Simulator 2013 Demo Oyun4

Farming Simulator 2013 Demo Oyun3

Farming Simulator 2013 Demo Oyun1

Farming Simulator 2013 Demo Oyun Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 2.0 GHz Intel veya AMD işlemci eşdeğer
RAM: 1 GB RAM
VGA: Nvidia Geforce 7600 Serisi, ATI Radeon X1600 grafik kartı veya daha iyi (en az 256 MB VRAM)
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Windows Vista veya Windows 7
HDD: 2 GB boş sabit disk alanı
Ses: Ses Kartı
ODD: DVD-ROM Sürücü

Demo Oyun Linki

Farming Simulator 2013 Demo Oyun indir

 

World of Mixed Martial Arts Demo oyunu

World of Mixed Martial Arts Demo oyunuPc tabanlı bir boks simülatörü oyunu oynayarak harika bir deneyim yaşama şansını elde etmek istersen sitemizin World of Mixed Martial Arts Demo oyunu konusuna girebilirsin.

Bugüne kadar yaşamadığınız bir deneyimi soluksuz bir şekilde heyecanlı olarak yaşamak isterseniz boks ringlerine çıkmanı tavsiye ederim. Boks dünyasında fırtınalar koparacağın bu oyunda ağır siklet turnuvalarına katılarak tehlikenin ortasında bulacaksınız kendinizi. Oyun içerisinde mma isimli bir şirketi ele geçirmek için boksörlerinizi amansız mücadelelere sokun ve şirketi ele geçirmeyi deneyin. Grafik ve görsel efektlerin üst seviyede olduğu bu harika oyunda gerçekçi boks sahnelerine tanık olacaksınız. Japonya, amerika, ingiltere, asya gibi farklı bölgelerde dövüş turnuvalarına katılarak boks dünyasının bir numaralı adamı olmak için elinizden geleni yapın. World of Mixed Martial Arts Demo oyunu ve daha fazlasını burada sizler için paylaşmaya devam edeceğiz. Konumuzu noktalayarak World of Mixed Martial Arts Demo oyunu gibi konularda buluşmak üzere, iyi oyunlar dilerim.

World of Mixed Martial Arts Demo oyunu Oyun Resimleri

World of Mixed Martial Arts Demo oyunu1

World of Mixed Martial Arts Demo oyunu2

World of Mixed Martial Arts Demo oyunu3

World of Mixed Martial Arts Demo oyunu Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri:
OS: Windows Vista / 7

Demo Oyun Linki

World of Mixed Martial Arts Demo oyunu indir

Airport Control Simulator Demo indir

Airport Control Simulator Demo indirSon zamanlarda popülaritesini artıran bir oyun türü olan havaalanı simülasyon oyunları alanında sitemize yeni bir oyunu Airport Control Simulator Demo indir konusu ile ekliyoruz.

Binlerce insanın hayatını ellerinize alacak kadar cesaretin var ise bu harika oyunu oynamanı tavsiye ederim. Eğer bu sorumuza cevabınız evet ise kısa sürede konuya girerek Airport Control Simulator Demo indir butonuna basın ve oyunu indirin derim. Simulator ile kocaman bir havaalanı yöneticisi olacaksınız, uluslararası alanda hizmet eden ve binlerce uçağı ağırlayan bu havaalanını yönetmek sandığınız kadar kolay bir iş olmayacak. Bu harika oyunda uçakların kalkış-iniş hareketlerini, uçakların park yerine götürülmesini, uçakların bakımını üstleneceksin. Ayrıca havaalanında bulunan mağazaları, marketleri de sen yöneteceksin. Bu harika simülasyon oyunu gibi daha bir çok oyunu sitemizde paylaşmaya özen göstereceğiz, Airport Control Simulator Demo indir ve daha fazlası için sitemizi takip etmeye devam edin, bütün oyun severlere bol şanslar dilerim.

Airport Control Simulator Demo indir Oyun Resimleri

Airport Control Simulator Demo indir3

Airport Control Simulator Demo indir2

Airport Control Simulator Demo indir1

Airport Control Simulator Demo indir Sistem Gereksinimleri

GEREKEN CPU : 2.0 GHz

GEREKLİ RAM: 256 MB

VİDEO KARTI: ATİ RADEON 9600

HD BOŞ ALAN: 24.32 Mb

SİSTEMİ: WIN 98/Me/XP

Demo Oyun Linki

Airport Control Simulator Demo indir

Armed Assault 2: Operation Arrowhead Demo indir

Armed Assault 2 Operation Arrowhead DemoAskeri simülasyon oyunu oynamayı seven arkadaşlar için sitemize harika bir oyunu Armed Assault 2: Operation Arrowhead Demo indir konusu ile ekliyoruz.

Harika oyun serilerinden bir tanesi olan Armed Assault oyunu ile ülkenin en gelişmiş ve yetenekli askerlerini yöneterek, verilen görevleri en iyi sonuçları almak için ustaca yapmaya çalışacaksın. Oyunda görevleri başarı ile tamamlamak için doğru stratejiler geliştirmen gerekiyor. Dişli rakipler ile birebir mücadele edeceğin bu harika oyunda gerçek bir savaşa girerek harika deneyim sahibi olabilirsin. Sizlere aksiyon dolu dakikalar yaşatacak olan bu oyunda hayatta kalmak için rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor. Oyunu indirmek için aşağıda yer alan Armed Assault 2: Operation Arrowhead Demo indir butonunu kullanabilirsin, bütün özellikleri ile harika bir savaş oyunu olan armed assault 2 ve daha fazlasını sitemizi ziyaret ederek indirebilirsiniz. Oyunu indirmek için aşağıda yer alan Armed Assault 2: Operation Arrowhead Demo indir butonuna basman yeterli olacaktır, iyi oyunlar dilerim.

Armed Assault 2: Operation Arrowhead Demo indir Oyun Resimleri

Armed Assault 2 Operation Arrowhead Demo 1

Armed Assault 2 Operation Arrowhead Demo 3

Armed Assault 2 Operation Arrowhead Demo 2

Armed Assault 2: Operation Arrowhead Demo indir Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Windows XP – Vista – 7
Çift Çekirdekli İşlemci
256 MB RAM ve Pixel Shader 3.0 ya da daha iyi
DirectX 9.0c veya daha yeni
9 GB boş HDD alanı

Demo Oyun Linki

Armed Assault 2: Operation Arrowhead Demo indir