Kategori arşivi: Genel

Civilization V: Brave New World demo oyunu

Civilization V Brave New World.Seri bir strateji oyunu olan Civilization V: Brave New World demo oyunu ile sitemizde keyifli anlar geçirmek ister misiniz? Eğer bu kaliteli oyun ile stratejik mücadeleye katılmak isterseniz oyunu indirmenizi tavsiye ederim.

Oyunu oynamak için diğer serileri oynamaya gerek bulunmamaktadır, insanın tecrübesini kat kat artıran bu oyunda yapay zeka güzel bir şekilde hazırlanmıştır. Oyunda grafiksel olarak ciddi yenilikler yok ancak oyunun buna pek ihtiyacı da yok diyebilirim. Oyunda gods and kings eklentisi ile askeri olarak daha kaliteli hale gelmiş siz de bu güzel oyunu oynamak isterseniz Civilization V: Brave New World demo oyunu konusuna girerek oyunu indirebilirsiniz.

Civilization V: Brave New World demo oyunu indir

hagar oyunu indir

Atari salonlarından tanıyacağınız hagar oyunu eski zamanların en popüler oyunlarından bir tanesidir, bu oyunu pc’de oynamak istersen hagar oyunu indir konusuna girerek indirebilirsin.

Oyunumuzun bu versiyonu içerisinde haggar ve cody isminde 2 kahraman ile birlikte suçların şehrinde serserileri ve onların patronlarını döverek ilerleyeceksin. Oyun çok iddialı bir oyundur. Oynayıp hoşuna gitmeyecek yoktur diye düşünüyorum. Atari oyunlarındaki ismi Final Fight olan bu oyunu hagar oyunu indir butonuna basarak indirebilirsin.

Oyunu boyutu 1.56 mb gibi mini bir alanı kaplıyor, tahmini olarak 1 dakikadan kısa bir sürede indirebilirsin. hagar oyunu indir ve daha fazla konuyu sizler için paylaşmaya devam edeceğim.

hagar oyunu indir