Etiket arşivi: savaş oyunu indir

Code of Honor: The French Foreign Legion Demo Oyun İndir

Code of Honor The French Foreign LegionKaliteli bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Evet diyorsanız o zaman hemen Code of Honor:The French Foreign Legion Demo Oyun İndir konu başlığımıza tıklayın ve bu oyunumuzu sitemizden indirin. Küçük oyunlar indir ekibi olarak incelemeye aldığımız bu oyunumuz gibi daha bir çok savaş oyunu paylaşımlarımız devam edecektir. Şimdi sizlere bu oyunumuz hakkında birkaç ön bilgi paylaşımında bulunuyum.
Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan bu oyunumuz ayrıca küçük bir boyuta sahiptir yani arkadaşlar anlayacağınız bu oyunumuz oyun kullanıcılarımız için çok idealdir. Code of Honor: The French Foreign Legion’da size verilen görevleri harfi ile yerine getirmeye çalışacaksınız. Çok fazla düşman ve teröristle başa çıkmanız gereken Code of Honor: The French Foreign Legion oyununda çok dikkatli olmalısınız… Code of Honor: The French Foreign Legion oyunu adından da anlaşılacağı gibi Fransız lejyonunda bir askeriz ve kendimizi birden kanlı bir savaşın içinde buluyoruz. Gerçek görüntülerle birleştirilmiş oyun görüntüleri sizi adeta oyuna bağlayacak oynarken adeta savaşı hissedeceksiniz.. Oyunu oynarken herzamanki gibi sıradan konulu bir savaş oyunu oynamadığınızı anlayacaksınız. Oyunumuzda paralı asker olarak görev yapacaksınız. Oyundaki tek ve en önemli amacınız, önüneze çıkan engelleri ortadan yok etmek eğer siz bunu yapmazsanız karşınızdaki düşmanlar bu dediğimin aynısını size yapmayı deneyeceklerdir. Oyunumuzun en çok beğenilen özelliklerinin başında grafik ve tasarımlar gelmektedir. Oldukça gelişmiş bir teknoloji ile üretilen bu oyunumuzun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.
Oyunu oynarken kimi zaman sizi yerinizden zıplatacak kadar etkili olduğunu söylemeden geçmeyelim. Savaş oyunlarını severlerimiz bu oyunu gerçekten bırakamayacaklar bunun için bir çok sebep olduğunu oyunu yüklediğinizde göreceksiniz. Size çok çeşitli görevler verilecektir ve sizden bu görevlerin hepsini en az riskle başarıya ulaştırmanız gerecek ama mümkün değil bunu söyleyelim bütün görevlerin kendilerine göre tehlikeli mevcut ve üstelik bir çoğu gizli aniden karşınıza çıkacaklar oldukça güçlü olan düşmanlarınıza asla acımayın tamamen yok etmeden kesinlikle ateşinizi kesmeyin aksi taktirde sizi kandırıp yok ederler. Savaşmak için tüm ekipmanlarınız hazır olduğunu bilmelisiniz sizin için hazırlanmış olan küçük bir harita var ve siz bu haritadan düşmanlarınızı yerini daha çabuk tesbit edip yok edebilirsiniz. Oyunda tüm ayrıntıları tamamıyla değerlendirdiğinizde sizi kafa tutacak hiç bir düşman olamayacaktır. Oyunumuz indirmek isteyen arkadaşlarımız Code of Honor:The French Foreign Legion Demo Oyun İndir butonuna tıklayarak bu oyunun sahibi olabilirler.

Code of HonorThe French Foreign Legion3

Code of HonorThe French Foreign Legion2

Code of HonorThe French Foreign Legion

 

System requirements

Pentium III 1.6 GHz,

512 MB RAM,

graphic card 128 MB (GeForce 3 or better),

2 GB HDD,

Windows ME/2000/XP

Code of Honor: The French Foreign Legion Demo Oyun İndir

Star Wars: The Old Republic oyunu indir

Star Wars: The Old Republic oyunu indir isminde yeni bir oyunu sizler için sitemizde paylaşmaya karar verdik. Üretici firması bioware olan bu farklı oyunumuz Windows 7 işletim sistemi ile çalışmaktadır. Deneme sürümü olan bu oyunumuzun İngilizce, Fransızca ve almanca gibi dil desteği bulunmaktadır. Ea games tarafından yayımı yapılan bu oyun çıktığı ilk zamanlardan beri çok konuşulan yapımlar arasında yer almıştır.

Oyunla birlikte çıkan star wars filmi de ekranlarda çok beğeni toplamıştır. Bilhassa mmo dünyasına yapmış olduğu giriş ile beğeni toplamıştı. Oyuna katılmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur, ücret vermeden kısa sürede kayıt olarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu 15. seviyeye kadar ücretsiz olarak oynuyorsunuz, oyun hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak isterseniz iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Mmo dünyasında yer alan bu oyunda boy göstermek istiyorsan sitemize gel ve bu Star Wars: The Old Republic oyunu indir. En mini oyunları paylaştığımız sitemizde oyun paylaşımına devam edeceğiz. Çılgın tarla 3 oyunu gibi oyunları da paylaşıyoruz. Sitemizde her alanda oyun bulabilirsiniz. Şimdiki oyunumuz olan Star Wars: The Old Republic oyunu indir ve oyna.

Star Wars: The Old Republic oyunu indir

Şirin Köpek Oyunu

Şirin Köpek Oyunu isminde harika bir oyunu sitemize ekliyor ve çocuklar için oyunlar paylaşımı yapan sitemizi yeniden güncelliyoruz. Bu harika oyunda sen neler yapacaksın, hepsini ilerleyen dakikalardan seninle paylaşacağız. Şirin Köpek Oyunu isimli harika oyunun orijinal ismi Dogs and Fishes oyunudur.

Bakalım bu oyunda ne gibi güzellikleri görecek ve maceralara atılacaksın. Oyunun deneme sürümü olan bu harika oyun boyut olarak çok bir yer kaplamamaktadır. Dil desteği İngilizce olan bu harika oyunumuzu oynamak istiyorsanız size ait fareyi kullanarak evvela bu oyunu indirmeyi deneyin. Oyunu indirmek için sitemize ulaşacaksınız, daha sonra sitemizin mini oyunlar kategorisine girerek burada bulunan Şirin Köpek Oyunu konusuna giriş yapın ve bu harika oyunu doya doya oynamayı deneyin. Üretici firması liberty street software olan bu harika oyunu sitemizde indirdikten sonra ise zevkle oynayın. Oyunu indirmek için yapmanız gereken tek şey Şirin Köpek Oyunu indir butonuna basmak olacaktır. Windows işletim sistemlerinin hepsinde çalışan bu harika oyunu indirmek için acele etmenizi tavsiye ederim. Sıra geldi bu harika oyunu anlatmaya oyunda sana ait olan minik köpek ile birlikte vahşi kedilerle, balıklarla ve dinazorlarla savaşacaksın. Köpeğini korumaya ve kurtarmaya çalışacaksın.

Her bölümü farklı güzellikler ile dolu olan bu harika yapımı oynamak için acele edin. Farklı bir temada oynayacağınız bu harika oyunumuzda sizlere yeni görevler verilecek bakalım Şirin Köpek Oyunu ile ne kadar eğleneceksin. En iyi oyunlar sitesinde yapmanız gerekenler çok basittir, oyunu indirin ve zevkle oynayın. Şirin Köpek Oyunu konusunu noktalayarak oyunu indirmeniz için linki hemen ekliyorum. Daha fazla beklemeyin ve sitemize gelerek bu harika Şirin Köpek Oyunu indirin ve zevkle oynayın.

Şirin Köpek Oyunu indir